tel: 516 669 4610 Floryda USA

Kim jest Anna Amidah ?

        Jestem nieskończoną świadomością poszukującą prawdy o esencji rzeczywistości naszego istnienia. W celu odnalezienia odpowiedzi na dręczące mnie pytania bezdyskryminacyjne zagłębiam się w lektury tekstów starożytnych jak i nowoczesnych, pochłaniając wszystko co jest w naturze duchowe, naukowe, paranormalne, racjonalne i zarówno abstrakcyjne. Nie osądzam, ale otwieram własny umysł na otaczające mnie możliwości. Moja głęboka potrzeba wewnętrznej zmiany i osobistego rozwoju przywiodła mnie do starożytnej techniki uzdrawiania jaką jest hipnoterapia. Hipnoterapia jest skutecznym narzędziem głębokiej transformacji, które jest niezbędne na drodze do samo odkrycia oraz poznania i pokochania samego siebie. Sama doświadczyłam uzdrawiającej mocy moim myśli podczas sesji hipnoterapeutycznych, podczas których moje negatywne wcześniej emocje jakby stopniały i rozpłynęły się jak lód w ciepłej wodzie. Rezultaty były natychmiastowe i niemalże magiczne. Dzięki regularnym ćwiczeniom samo hipnozy uwolniłam się od życia w przeszłości i zaczęłam nareszcie żyć i cieszyć się teraźniejszością budując piękną wizję mojego przyszłego życia.   Dlatego w mojej obecnej inkarnacji postanowiłam iść za głosem mojego serca i studiować sztukę hipnoterapii. Jestem byłą studentką i absolwentką prestiżowej Akademii Hipnoterapeutycznej w Nowym Meksyku w Stanach Zjednoczonych, jedynej szkoły na świecie , której metodologia została naukowo potwierdzona przez czteroletnie badania finansowane przez Narodowy Instytut Zdrowia w USA.

           Przeszłam szkolenie przez upoważnionych przez państwo instruktorów, lekarzy i badaczy, które zostało opublikowane na PubMed.gov. Po zdaniu pisemnych i praktycznych egzaminów otrzymałam dyplom klinicznego, integralnego hipnoterapeuty. System Integralnej Hipnoterapii został stworzony przez Akademię Hipnoterapii w Ameryce i jest on systemem, który łączy klasyczne i nowoczesne metody hipnoterapi. Hipnoterapia Integralna wykracza poza typową terapię sugestii wykorzystując najskuteczniejsze techniki hipnozy analitycznej, programowanie neurolingwistyczne i dialogi Gestalt. Ta skumulowana modalność ma na celu zapewnienie klientowi maksymalnych korzyści i sukcesu w osiągnięciu celu. Integralna Hipnoterapia zapewnia szybkie i trwałe rezultaty. Więcej niż trzy dekady praktycznych zastosowań w terenie połączyło się, aby stworzyć chroniony prawami autorskimi kompletny system hipnoterapii o nazwie Integralnej Hipnoterapii. Trzy miliony dolarów zostały zainwestowane w badania nad stylem Integralnej Hipnoterapii i dlaczego daje lepsze wyniki w porównaniu z innymi terapiami. Ponieważ Hipnoterapia Integralna jest adaptacyjna i kładzie nacisk na współpracę między klientem a hipnoterapeutą, jej możliwości, jako skutecznej metody wspomagającej są ogromne. 

           Hipnoterapia Integralna jest oparta na humanistycznych podstawach i sięga do głębi człowieka, postrzegając go jako całość, a nie jako coś złamanego, które potrzebuje naprawy. Podkreśla ona, że esencją każdego z nas, jest nasza boska iskra, która jest nieskończenie kreatywna i inteligenta oraz pełna miłości i dobra. Dzięki hipnozie możemy dotrzeć do tych boskich, uśpionych w naszych sercach zasobów i wykorzystać je w procesie samo eksploracji, poszerzenia naszej świadomości i w procesie samoleczenia. Już po kilku sesjach widzę zmianę w moich klientach i oni również zauważają, że coś się zmienia w ich relacji do ich samych i innych. Dlatego też chętnie przychodzą na kolejne sesje. Mam otwarte serce i okazuję bezwarunkową akceptację, co pozwala klientom do dotarcia do ich ukrytych uczuć, zdarzeń i emocji. Za każdym razem spotkanie z klientem jest dla mnie wielką, interesującą przygodą, podczas której odkrywam nową i wciągającą mapę jego rzeczywistości, która pozwala mi jego zobaczyć, usłyszeć i zrozumieć. Podczas każdej sesji rozwija on i poszerza jego własną świadomość. Hipnoterapia Integracyjna sięga w rejony, gdzie inne metody nie sięgają. Podczas każdej sesji zdarza się coś interesującego i zaskakującego, coś co pozwala klientowi zrozumieć siebie i nawiązać głębszy kontakt z jego prawdziwa esencją.

           Dlatego serdecznie zapraszam cię do współpracy ze mną. Pomogę ci wydostać się z twojej obecnej sytuacji i zmienić twój trans bezsilności w trans wewnętrznej mocy i siły, co pozwoli ci na osiągnięcie wybranych przez ciebie celów.

MOJA MISJA

Służyć innym w odkryciu i uświadomieniu sobie ich boskiej esencji oraz ich nieskończonego potencjalu.

MOJA WIZJA

Wizja lepszego swiata, w którym my wszyscy, jako zjednoczona, kolektywna świadomość żyjemy wedlug Prawa Jednosci, kochajac samych siebie z całego serca, z całej  duszy i z całych naszych sił i dzielac sie ta miłościa z innymi.

MOJE WARTOSCI